Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Tur Asist
Bölge Hasar Bayisi

Su Kaçak Tespiti

su-kacak-tespiti.jpg

Su kaçak tespiti, bir tesisat firmasının verdiği en önemli hizmettir. Ev sahiplerini en çok tedirgin eden işlerden biri olan tesisat sorunlarında en önemli adım arıza, tıkanıklık veya kaçak noktasının belirlenirken kırıp dökülme olasılığıdır. Dalgıç Tesisat olarak kullandığımız termal kameralı özel makinelerle arıza noktasını tespit ediyor, sadece buraya müdahale ediyoruz.

Su tesisatları onlarca borunun birleşiminden oluşan hassas ve bir o kadar da sağlam bir sistemdir. Bu sistemin en başından profesyonel kişilerce kurulmaması, yanlış bağlanan borular veya yıpranma, tıkanıklıklar sızma ve kaçaklara sebep olabilir.  Su kaçağı, en sıkıntılı sıhhi tesisat sorunlarından biridir.

Dalgıç Tesisat Eskişehir su kaçağı tespiti uzmanı olarak, eski yöntemleri bir kenara atıp termal kamera ve nem ölçme cihazı kullanarak tamamen son teknoloji ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.  Termal kamera, tesisatı dışarıdan izlememizi sağlayan kırmadan tıkanıklık tespiti yapabileceğimiz bir cihazdır.  

Bu cihazlarla hiçbir yeri kırmadan tesisatın röntgeni çekilerek sızıntı noktalarını inceleyen uzmana gösterir.

Eskişehir su kaçak tespiti ustası olarak, bir telefonla adresinize geliyor, cihazlarımızla kaçak noktasını buluyor ve hemen müdahaleye başlıyoruz. Her işimizi taahhüt ettiğimiz sürede bitirerek arızadan kaynaklı mağduriyetinizi minimuma indiriyoruz. Her zaman birinci kalite malzeme kullanarak yaptığımız tamiratlarla ev sahiplerine uzun yıllar sorunsuz kullanılacak bir tesisat sistemi bırakıyoruz.

 

7 gün 24 saat tesisat sorunuyla karşılaştığınız her an yardıma koşan teknik ekibimiz, tesisat montaj kurallarına harfiyen uyar. Kırmadan, dökmeden sadece teknoloji ve tecrübe ile daha kolay ve daha ekonomik bir hizmet veren Dalgıç Tesisat, Eskişehir merkez ve çevresindeki her bölgeye hizmet vermektedir.

 

Dalgıç Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Meriç Nehri Sk. No:17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 965 25 71 | 0554 974 68 95 | 0536 517 84 02

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım