Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Tur Asist
Bölge Hasar Bayisi

Hakkımızda

Dalgıç Tesisat, kuruluşundan bu yana kesintisiz, profesyonel tesisat desteği sağlamaktadır. Sus tesisatı yenileme,  özel cihazlarla kaçak tespiti yapma, tıkanıklık açma, tesisat temizleme hizmetleriyle olan arızaların tamiri ve oluşabilecek büyük sorunlara erken müdahale sağlayan ekibimiz, pis ve temiz su tesisatında güvenle hizmet vermektedir.

Garantili, kesin çözüme ulaştıran kaçak tespiti yöntemlerimiz, ev, ofis, okul, hastane nerde olursanız olun en kısa yoldan sorununuzu çözer. Sebebini bilmediğiniz su kaçakları, komşulardan gelen sızıntı şikayetlerinde ev sahiplerinin korkulu rüyası olan kırıp dökmeli tamiratları eskide bırakan Eskişehir tesisat tamiri firması Dalgıç Tesisat, termal kameralarla noktasal tespit yapar.

Komple banyo tuvalet yenileme işlemleri de yapan ekibimiz, her zaman birinci kalite malzemeler kullanmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Dalgıç Tesisat, 45 yıllık tecrübe ile Eskişehir tesisat firmaları arasında başarılı bir şekilde marka olmayı başarmıştır.

 

Dalgıç Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Meriç Nehri Sk. No:17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 965 25 71

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım