Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Tur Asist
Bölge Hasar Bayisi

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Peteklerin yarım ısınması, üstü sıcak altı soğuk kalmasının sebebi aksatılan kombi tesisat bakımıdır. Zamanla yabancı maddelerin dolaşımda yarattığı tıkanıklıklarla, hava yapan petekler ısınma seviyesini düşürür ve  faturalarınızı da yükseltir. Bu durumla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçerek petek temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Lavabonuz içerisinde biriken yemek ve yap artıkları ile tıkanmış olabilir. Bu durumda koku geri tepme yaparak evinize dolar. Uzman bir tesisatçı çağırarak kırmadan tıkanıklık kontrolü yaptırıp noktasal müdahale istemelisiniz. 

Bu sorunun cevabı çok yanıltıcıdır. Marketlerde satılan kimyasallar lavaboları kısa süreliğine açar ancak bunları solumak çok tehlikelidir ve sorunu tamamen çözmez. Sadece anlık tıkanmalarda çözüm sağlar. 

Dalgıç Tesisat, termal kameraları, nem ölçer cihazları ile en küçük bir kaçak noktasına kadar her arıza yerini noktasal olarak belirler ve sadece sorunlu bölgenin kırılarak onarılmasını sağlar. Her yeri kırıp dökme külfetini ortadan kaldıran ekibimiz çok daha az maliyetle çok daha kısa sürede su kaçağı sorununuzu çözer.

Mutfak lavabolarında tıkanıklığın birçok sebebi olabilir. Bunlar; donmuş yağlar, çay posası, yemek kalıntıları, kireçlenme gibi sebeplerdir. Banyolarda ise durum biraz daha farklılaşabilir. Burada duşakabin giderlerini lavabo giderlerini tıkayan genelde saçlar ve kireçlenmeyken tuvalet tıkanıklığına çocuk bezleri ,kadın pedleri, yanlışlıkla düşen temizlik bezleri gibi yabancı maddeler tıkanmaya sebep olabilir. 

Tesisatın uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için öncelikle ilk döşeme aşaması çok önemlidir. Doğru seçilmeyen tesisat boruları, doğru bağlanmayan borular, kalitesiz malzeme seçimi tesisatın kısa zamanda büyük sorunlar yaratacağının ön gösterimidir denilebilir. Bir sonraki aşamada arızalar için çağırdığınız tesisatçılara mutlaka dikkat etmelisiniz. Merdiven altı iş yaparak kalitesiz, kötü malzememe kullanan tesisatçılar, küçük olan sorunların daha da büyümesine sebep olabilirler. 

Su kaçağı çok sinsi ilerleyebilen arızalardır. Eğer sizin böyle bir şüpheniz varsa öncelikle evdeki tüm vanaları kapattıktan sonra gidip su sayacını kontrol ederek deneme yapabilirsiniz. Tüm vanaların kapalı olmasına rağmen sayaç çalışmaya devam ediyorsa bu kaçak habercisidir. Bunun dışında faturalarınız yüksekse, duvarlarda kabarmalar varsa ve en bariz dışavurumu olan alt dairelere damlama yapıyorsa su kaçağı sorununuz var demektir. 

Dalgıç Tesisat olarak kullandığımız son teknoloji kaçak tespit cihazları sayesinde fayansların duvarların kırılıp dökülmesine gerek kalmadan noktasal olarak tespit yapıp tamir edebilmekteyiz.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım