Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Tur Asist
Bölge Hasar Bayisi

Sıhhi Tesisat

sihhi-tesisat.jpg

Dalgıç Tesisat, Eskişehir’de profesyonel teknik ekibiyle 7 / 24 tesisat tamir, onarım hizmeti vermektedir. Bir arıza için bütün fayansları, döşemeleri kırmadan sadece noktasal müdahale edebilecek ekipmanlara sahip olan Dalgıç Tesisat,  sıhhi tesisat konusunda uzmandır.

 

Sıhhi tesisat arızaları en masraflı arızalar olarak görülür. Önceki yıllarda Kaçak, patlak tıkanıklık varsa her yerin kırılıp tesisatın öyle tamir edilmesi gerekirdi ancak günümüz teknolojisini kullanan sıhhi tesisatçılar artık hiçbir kırma dökme olmadan birçok sorunu kolayca tamir edebilmektedir.  Eskişehir tesisat ustası arayanlar için bir telefonla adrese ulaşıyor, özel ekipmanlarla sorunu tespit edip noktasal olarak tamir yaparak en az masrafla en ekonomik tamir hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz.

 

Klozet, sifon, çeşmeler gibi sıhhi tesisatın her bağlantısını tamir edecek tecrübeye sahip olan ekibimiz, aynı zamanda bu sistemlerin montajını da gerçekleştirmektedir. Klozeti tuvalet taşına dönüştürme, tam tersi olarak alaturka tuvaleti klozete çevirme, banyo döşeme yenileme, duşakabin montajı, gömme rezervuar, tuvalet tesisat tamiri konularında gözünüz kapalı güvenle bizleri arayabilirsiniz.

 

Dalgıç Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Meriç Nehri Sk. No:17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 965 25 71 | 0554 974 68 95 | 0536 517 84 02

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım