Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Dalgıç Tesisat

Tur Asist
Bölge Hasar Bayisi

Petek Temizliği

petek-temizligi.jpg

Kalorifer petekleri, kombiden gelen sıcak suyu evin içinde gezdirerek ortamın havasını ısıtmaya yarayan bir sisteme sahiptir. Bu sistemde akan su zamanla kireçlenebilir, suyla gelen yabancı maddeler suyun da ısısıyla donup peteklerde ısınma sorununa yol açabilir.  Kombim çalışıyor ama peteklerim ısınmıyor, peteklerin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyorsa sizin sorununuz da peteklerden kaynaklanıyor olabilir.

 

Eskişehir petek temizleme ustası olarak Dalgıç Tesisat, petekleri sökmeye gerek bırakmayan özel makinelerle adresinize gelir, peteklerinizi ilk günkü kadar temiz bir hale getirir ve hizmetini tamamlar. Özellik kış başlamadan yapılan ancak mutlaka senede, altı ayda bir tekrarlanması gereken petek temizliği, özel ilaçlarla yapılır ve bu sayede peteklerde tıkama yapan her şey çözülerek dışarı atılır.

 

Petek temizliği hizmetimiz birkaç adımda gerçekleştirilir. Bu adımlar;  öncelikle kombi tesisatı kontrol edilir, ardından cihazımız tesisata bağlanır. Peteklere zarar vermeyecek şekilde basınçlı ve ilaçlı su tesisata gönderilerek tesisatta kalan kirli ve eski suyun geri gelmesi sağlanır. Bu pis sular cihazın boruları yardımıyla tuvalete veya banyoya dökülmesi sağlanır. Evde her peteğin sökülüp takılması gibi zahmetli işler kısa sürede tüm tesisat temizlenmiş olur. Eskişehir kalorifer temizleme hizmetimiz ekonomik fiyatlarla her mevsim alabileceğiniz bir hizmettir.

 

Eskisehir tesisat temizleme yaparken termal kameralar ile petekleri görüntülüyor, ısınmama sorunu olan petekleri belirliyor, ona uygun özel işlemler uyguluyoruz.  Yılda iki defa yaptırarak tüm kış boyunca ödeyeceğiniz faturalarda önemli bir düşüş sağlayacağınız petek temizleme işlemimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dalgıç Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mah. Meriç Nehri Sk. No:17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 965 25 71 | 0554 974 68 95 | 0536 517 84 02

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım